Monitorowanie pojazdów gps Mońki

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość właściwego dotarcia szofera we wskazane umiejscowienie przy pomocy układu gps jest naturalny . Bezsporna jest podstawa bezbłędnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych systemów nawigacyjnych.

Dość dużą jego wartością jest MONITORING GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa biznesmenów ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swego pojazdu jest olbrzymią silną stroną układu .

Możliwość kontrolowania szlaku przejazdu w owym przypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób umożliwia on też bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Chcąc posiadać owego rodzaju układ w aucie wskazane jest zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci szlaków i metamorfoza poruszania się może się przyczynić do wystąpienia pewnych problemów definiujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w duży modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla prowadzących pojazd i prezesów przedsiębiorstw . Innym coraz popularniejszym wykorzystaniem układu jest użycie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz bardziej się odnajduje w kategorii zabezpieczenia samochodu przed włamaniem . niezwłoczne poczynanie bywa podstawą jego olbrzymiej efektywności . W wyśmienity sposób znajduje się także w sytuacji niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , umożliwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość także poczęcie postępowania w przypadku chęci skradzenia plandek . Warto tu zwrócić także uwagę na fakt, że MONITORING GPS bezbłędnie się potwierdza też w wypadku chęci poznania innych cech jazdy . Może to być długość postojów jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć stan płynów . Wprowadzając specjalne czujki umożliwia ustalenie całego szeregu szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button