Monitorowanie pojazdów gps Nasielsk

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt bezbłędnego dotarcia szofera we wskazane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest naturalny . Bezsporna jest podstawa pewnego dojechania w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Sposobność obserwacji trasy przejazdu w owym wypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób dostarcza on też ochronę dla szofera i samego auta. Pragnąc zainstalować takiego rodzaju system w samochodzie wskazane jest skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci szlaków i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do zaobserwowania małych kłopotów określających pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do wielu ułatwień dla szoferów i właścicieli przedsiębiorstw . Odmiennym coraz popularniejszym rozwiązaniem układu jest użycie go przez firmy ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się odnajduje w wersji zabezpieczenia pojazdu przed złodziejstwem . niezwłoczne funkcjonowanie będzie istotą jego olbrzymiej efektywności . W doskonały modus znajduje się również w chwili niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , ułatwiając przyzwanie pomocy . Możliwe jest także wszczęcie postępowania w przypadku próby kradzieży paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić też uwagę na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS doskonale się weryfikuje także w wypadku opcji poznania innych parametrów jazdy . Może to być długość postojów jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu ułatwia również zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając specjalne czujniki ułatwia ustalenie całego szeregu drobniejszych wiadomości .

Dość znaczną jego zaletą jest MONITORING GPS . Szczególnie dobitnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów liczy się jednak bez wątpienia możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda obserwacji swojego samochodu jest ogromną wartością układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button