Monitorowanie pojazdów gps Nekla

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność obserwowania drogi przejazdu w tym wypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób umożliwia on również ochronę dla szofera i samego auta. Chcąc posiadać owego trybu układ w pojeździe warto skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwinięcie sieci połączeń drogowych i metamorfoza nazwy ulic może się przyczynić do zaobserwowania drobnych nieścisłości precyzujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla szoferów i szefów firm . Innym coraz powszechniejszym wykorzystaniem systemu jest wykorzystanie go przez spółki ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz wspanialej się sprawdza w kategorii zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą . Błyskawiczne funkcjonowanie bywa istotą jego wysokiej efektywności . W wyśmienity sposób sprawdza się również w przypadku niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , umożliwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość też rozpoczęcie działania w wypadku próby kradzieży plandek . Warto tu zwrócić także baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS bezbłędnie się weryfikuje również w przypadku chęci poznania pozostałych parametrów pojazdu . Może to być długość jazdy czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala też zmierzyć stan płynów . Instalując dodatkowe czujki zapewnia ustalenie całego szeregu pomniejszych treści .

Możliwość bezbłędnego dotarcia kierowcy we wskazane lokalizacje z wykorzystaniem platformy gps jest naturalny . Niepodważalna jest oczywistość bezbłędnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Równie sporą jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swojego auta jest olbrzymią wartością układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button