Monitorowanie pojazdów gps Nidzica

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możność kontrolowania szlaku jazdy w owym przypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób zapewnia on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Chcąc zainstalować takiego sposobu system w samochodzie wskazane jest skierować wzgląd na jego aktualność . Rozwój sieci połączeń drogowych i przemiana nazwy ulic może się przysporzyć do zaobserwowania drobnych nieścisłości precyzujących pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla szoferów i szefów korporacji . Innym coraz popularniejszym wykorzystaniem systemu jest wykorzystanie go przez spółki ochroniarskie . MONITORING GPS coraz bardziej się sprawdza w kategorii ochrony pojazdu przed złodziejstwem . niezwłoczne funkcjonowanie będzie istotą jego olbrzymiej skuteczności . W wyśmienity sposób sprawdza się także w chwili niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając wezwanie ratunku . Istnieje możliwość też wszczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy kradzieży plandek . Warto tu zwrócić również uwagę na fakt, że MONITOROWANIE GPS nienagannie się weryfikuje również w przypadku pragnienia poznania pozostałych cech przejazdu . Może to być długość postojów czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu pozwala też zmierzyć obroty silnika . Instalując specjalne czujki zapewnia zweryfikowanie niezmiernie wielu pomniejszych treści .

Sposobność poprawnego dojechania kierowcy w wybrane umiejscowienie przy pomocy układu gps jest naturalny . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dojechania w dowolnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Równie znaczną jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu biznesmenów ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swego samochodu jest dużą zaletą systemu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (2 votes)
Call Now Button