Monitorowanie pojazdów gps Nowy Dwór Mazowiecki

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość obserwacji drogi jazdy w tym przypadku jest bezcenna . W doskonały sposób dostarcza on także ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zamontować takiego sposobu układ w aucie warto zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do uwidocznienia drobnych problemów precyzujących położenie . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli korporacji . Innym coraz popularniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez firmy ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz wspanialej się odnajduje w wersji zabezpieczenia auta przed złodziejstwem . Szybkie poczynanie bywa istotą jego wysokiej skuteczności . W doskonały sposób znajduje się także w przypadku niebezpieczeństwa życia szofera , umożliwiając zwołanie ratunku . Istnieje możliwość też poczęcie postępowania w przypadku pokusy skradzenia plandek . Wskazane jest tu zwrócić również baczenie na fakt, że MONITORING GPS perfekcyjnie się potwierdza także w wypadku chęci poznania innych parametrów przejazdu . Może to być czas jazdy jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając pomocnicze sensory zapewnia zweryfikowanie całej ilości szczegółowych treści .

Dość znaczną jego wartością jest MONITORING GPS . Niesamowicie silnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów liczy się jednak bez wątpienia możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swego samochodu jest ogromną wartością systemu .

Fakt bezbłędnego dojechania szofera we wskazane lokalizacje z wykorzystaniem systemu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość pewnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button