Monitorowanie pojazdów gps Nowy Tomyśl

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość bezbłędnego dotarcia szofera we wskazane miejsce przy pomocy układu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest podstawa bezbłędnego dojechania w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Dosyć znaczną jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie mocno ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu liczy się jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swego pojazdu jest dużą zaletą systemu .

Możliwość obserwowania szlaku przejazdu w takim przypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób dostarcza on także bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zainstalować owego trybu układ w samochodzie wskazane jest zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci tras i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do uwidocznienia małych problemów precyzujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli korporacji . Odmiennym coraz powszechniejszym zastosowaniem systemu jest użycie go przez firmy ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz lepiej się odnajduje w wersji ochrony samochodu przed złodziejstwem . Szybkie poczynanie będzie istotą jego olbrzymiej efektywności . W wspaniały modus znajduje się także w sytuacji groźby życia prowadzącego pojazd , ułatwiając zwołanie ratunku . Możliwe jest także poczęcie postępowania w przypadku pokusy kradzieży plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić także baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS nienagannie się sprawdza również w przypadku pragnienia poznania innych cech pojazdu . Może to być okres postojów jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala też zmierzyć stan płynów . Montując dodatkowe czujniki zapewnia ustalenie niezmiernie wielu szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button