Monitorowanie pojazdów gps Pabianice

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość poprawnego dojechania przewoźnika w wybrane lokalizacje przy pomocy systemu gps jest naturalny . Niepodważalna jest podstawa pewnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Równie dużą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Wyjątkowo dobitnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swojego auta jest dużą wartością układu .

Sposobność kontrolowania szlaku jazdy w tym przypadku jest niezrównana . W doskonały sposób dostarcza on też ochronę dla kierowcy i samego auta. Pragnąc zainstalować takiego rodzaju system w pojeździe wskazane jest skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozwinięcie sieci tras i metamorfoza systemu kierowania może się przyczynić do wystąpienia drobnych nieścisłości precyzujących położenie . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do wielu udogodnień dla kierowców i szefów korporacji . Odrębnym coraz częstszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez firmy ochroniarskie . MONITORING GPS coraz bardziej się znajduje w kategorii ochrony samochodu przed złodziejstwem . niezwłoczne poczynanie bywa fundamentem jego dużej skuteczności . W doskonały modus znajduje się również w sytuacji niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , ułatwiając zwołanie ratunku . Istnieje możliwość też poczęcie przedsięwzięcia w przypadku próby skradzenia plandek . Wskazane jest tu zwrócić też uwagę na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS po mistrzowsku się sprawdza też w przypadku opcji poznania odrębnych parametrów pojazdu . Może to być długość postojów czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku ułatwia także zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując pomocnicze sensory zapewnia ustalenie niezmiernie wielu pomniejszych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button