Monitorowanie pojazdów gps Oborniki

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość obserwowania szlaku przejazdu w takim przypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób dostarcza on również ochronę dla szofera i samego auta. Żeby posiadać tego trybu system w samochodzie warto skierować uwagę na jego aktualność . Rozwinięcie sieci połączeń drogowych i przemiana nazwy ulic może się przyczynić do uwidocznienia małych problemów precyzujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla szoferów i szefów firm . Innym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz bardziej się sprawdza w formie zabezpieczenia samochodu przed złodziejstwem . Szybkie działanie będzie fundamentem jego wysokiej efektywności . W wyśmienity sposób znajduje się również w chwili zagrożenia zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość też wszczęcie działania w przypadku pokusy skradzenia paliwa . Należałoby tu zwrócić również baczenie na fakt, że MONITORING GPS doskonale się potwierdza również w przypadku opcji poznania odrębnych cech przejazdu . Może to być czas jazdy jak też prędkość jazdy . Bez problemu pozwala też zmierzyć obroty silnika . Instalując pomocnicze sensory umożliwia ustalenie całego szeregu drobniejszych informacji .

Równie sporą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu liczy się jednak szczególnie mocno możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swojego pojazdu jest znaczną wartością systemu .

Fakt właściwego dotarcia kierowcy we wskazane umiejscowienie za pomocą systemu gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest podstawa nieomylnego dojechania w dowolnie wybrany punkt używając systemu gps. Wykorzystywany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button