Monitorowanie pojazdów gps Ożarów Mazowiecki

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć dużą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie silnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swojego samochodu jest dużą silną stroną układu .

Sposobność poprawnego dotarcia przewoźnika we wskazane lokalizacje z wykorzystaniem układu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość nieomylnego dojechania w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Używany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej wszechstronnych systemów nawigacyjnych.

Możność kontrolowania trasy przejazdu w owym wypadku jest niezrównana . W doskonały sposób zapewnia on także ochronę dla szofera i samego auta. Pragnąc posiadać takiego rodzaju system w pojeździe wskazane jest zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci szlaków i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do zaobserwowania małych kłopotów określających lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla kierowców i właścicieli spółek . Odrębnym coraz popularniejszym wykorzystaniem systemu jest użycie go przez spółki ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz wspanialej się sprawdza w formie zabezpieczenia pojazdu przed włamaniem . Rychłe funkcjonowanie jest podstawą jego olbrzymiej skuteczności . W wspaniały modus sprawdza się również w chwili groźby zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając wezwanie ratunku . Możliwe jest również wszczęcie działania w wypadku pokusy skradzenia plandek . Wskazane jest tu zwrócić też uwagę na fakt, że MONITORING GPS znakomicie się potwierdza też w wypadku pragnienia poznania pozostałych cech pojazdu . Może to być długość postojów czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku umożliwia również zmierzyć stan płynów . Instalując dodatkowe sensory umożliwia określenie całego szeregu drobniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button