Monitorowanie pojazdów gps Pasłęk

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność poprawnego dojechania przewoźnika we wskazane umiejscowienie z wykorzystaniem systemu gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest podstawa pewnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Stosowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej uniwersalnych urządzeń nawigacyjnych.

Możność kontrolowania trasy przejazdu w owym wypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób umożliwia on również ochronę dla kierowcy i samego auta. Chcąc zamontować tego sposobu układ w pojeździe należy skierować wzgląd na jego aktualność . Rozwinięcie sieci tras i przemiana systemu kierowania może się przyczynić do uwidocznienia drobnych nieścisłości precyzujących lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla szoferów i szefów przedsiębiorstw . Odrębnym coraz częstszym zastosowaniem układu jest zastosowanie go przez firmy ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz lepiej się odnajduje w wersji zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą . Błyskawiczne poczynanie będzie istotą jego wysokiej skuteczności . W wyśmienity rodzaj sprawdza się także w chwili niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , ułatwiając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość również poczęcie postępowania w wypadku pokusy skradzenia paliwa . Warto tu zwrócić również uwagę na fakt, że MONITORING GPS doskonale się potwierdza także w wypadku chęci poznania odrębnych przymiotów jazdy . Może to być okres postojów jak też zużycie paliwa . Bez kłopotu ułatwia także zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając dodatkowe sensory umożliwia określenie całej ilości szczegółowych wiadomości .

Dosyć dużą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości przedsiębiorców liczy się jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swojego pojazdu jest dużą wartością systemu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button