Monitorowanie pojazdów gps Piaski

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć znaczną jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swojego auta jest znaczną wartością układu .

Sposobność właściwego dotarcia przewoźnika w wybrane lokalizacje za pomocą platformy gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest podstawa bezbłędnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Możliwość obserwowania szlaku jazdy w owym wypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób zapewnia on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Pragnąc zainstalować tego rodzaju układ w samochodzie należy skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozwój sieci połączeń drogowych i zmiana nazwy ulic może się przyczynić do uwidocznienia małych kłopotów określających lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do wielu uproszczeń dla prowadzących pojazd i szefów firm . Odmiennym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez spółki ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz bardziej się odnajduje w formie zabezpieczenia pojazdu przed włamaniem . niezwłoczne poczynanie będzie istotą jego wysokiej efektywności . W wyśmienity modus znajduje się również w sytuacji niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , przyspieszając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość też wszczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy kradzieży plandek . Warto tu zwrócić też wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS doskonale się sprawdza także w przypadku chęci poznania odrębnych przymiotów pojazdu . Może to być czas jazdy jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu umożliwia też zmierzyć obroty silnika . Instalując pomocnicze sensory zapewnia ustalenie całego szeregu pomniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button