Monitorowanie pojazdów gps Przemków

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość bezbłędnego dojechania szofera we wskazane miejsce z wykorzystaniem systemu gps jest znaczący . Niepodważalna jest oczywistość pewnego dojechania w dokładnie wybrany punkt używając systemu gps. Proponowany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej uniwersalnych systemów nawigacyjnych.

Dość dużą jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie silnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu ważna jest jednak bez wątpienia możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda obserwacji swojego pojazdu jest dużą wartością systemu .

Możność obserwacji szlaku przejazdu w owym wypadku jest niezrównana . W doskonały sposób umożliwia on też ochronę dla kierowcy i samego auta. Chcąc posiadać takiego sposobu system w pojeździe należy zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozwinięcie sieci szlaków i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do wystąpienia małych problemów definiujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla kierowców i właścicieli korporacji . Odmiennym coraz popularniejszym wykorzystaniem układu jest zastosowanie go przez spółki ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz wspanialej się znajduje w formie ochrony auta przed złodziejstwem . niezwłoczne poczynanie bywa fundamentem jego dużej skuteczności . W wyśmienity sposób sprawdza się również w przypadku niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , ułatwiając wezwanie ratunku . Istnieje możliwość też wszczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy skradzenia paliwa . Należałoby tu zwrócić także baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS doskonale się potwierdza także w wypadku pragnienia poznania pozostałych cech przejazdu . Może to być długość postojów czy też zużycie paliwa . Bez kłopotu pozwala również zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując dodatkowe sensory zapewnia określenie całego szeregu pomniejszych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button