Monitorowanie pojazdów gps Pszczyna

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość obserwowania drogi przejazdu w owym przypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób umożliwia on również ochronę dla szofera i samego auta. Żeby posiadać takiego trybu system w samochodzie należy zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do uwidocznienia małych problemów definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy modus przyczyniają się do wielu udogodnień dla prowadzących pojazd i prezesów spółek . Odmiennym coraz popularniejszym wykorzystaniem układu jest zastosowanie go przez firmy ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się sprawdza w formie ochrony samochodu przed kradzieżą . Błyskawiczne poczynanie będzie podstawą jego olbrzymiej efektywności . W doskonały rodzaj sprawdza się również w chwili niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , umożliwiając przyzwanie ratunku . Możliwe jest również poczęcie przedsięwzięcia w wypadku pokusy skradzenia plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić również uwagę na fakt, że MONITORING GPS znakomicie się sprawdza także w wypadku chęci poznania pozostałych parametrów przejazdu . Może to być okres postojów czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku umożliwia również zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując dodatkowe czujki ułatwia zweryfikowanie całej ilości szczegółowych wiadomości .

Równie dużą jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa biznesmenów liczy się jednak bez wątpienia możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swego samochodu jest dużą wartością platformy .

Sposobność właściwego dojechania przewoźnika we wskazane lokalizacje z wykorzystaniem systemu gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej uniwersalnych systemów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button