Monitorowanie pojazdów gps Pyzdry

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność obserwowania trasy przejazdu w takim wypadku jest niezastąpiona . W doskonały sposób umożliwia on także ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zamontować owego rodzaju system w pojeździe wskazane jest zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwinięcie sieci dróg i zmiana nazwy ulic może się przyczynić do wystąpienia pewnych kłopotów definiujących lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do wielu uproszczeń dla szoferów i właścicieli korporacji . Odrębnym coraz popularniejszym rozwiązaniem układu jest zastosowanie go przez firmy ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się znajduje w formie ochrony pojazdu przed złodziejstwem . Błyskawiczne poczynanie jest fundamentem jego olbrzymiej skuteczności . W wspaniały sposób sprawdza się również w chwili groźby zdrowia szofera , przyspieszając przyzwanie ratunku . Możliwe jest także rozpoczęcie działania w wypadku pokusy kradzieży plandek . Należałoby tu zwrócić też wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS bezbłędnie się weryfikuje również w wypadku pragnienia poznania odrębnych parametrów pojazdu . Może to być długość jazdy czy też zużycie paliwa . Bez kłopotu umożliwia również zmierzyć stan płynów . Wprowadzając dodatkowe sensory zapewnia zweryfikowanie całego szeregu drobniejszych wiadomości .

Dość znaczną jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu liczy się jednak szczególnie mocno możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swego samochodu jest ogromną zaletą układu .

Sposobność właściwego doprowadzenia kierowcy w wybrane umiejscowienie za pomocą układu gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button