Monitorowanie pojazdów gps Rabka

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność kontrolowania drogi jazdy w tym przypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób dostarcza on także ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zainstalować tego sposobu system w samochodzie wskazane jest zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci tras i metamorfoza systemu kierowania może się przyczynić do uwidocznienia pewnych nieścisłości definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do wielu uproszczeń dla szoferów i właścicieli spółek . Odmiennym coraz popularniejszym zastosowaniem układu jest wykorzystanie go przez spółki ochrony mienia . MONITORING GPS coraz lepiej się sprawdza w kategorii zabezpieczenia pojazdu przed złodziejstwem . Rychłe działanie bywa istotą jego dużej efektywności . W wyśmienity modus znajduje się też w chwili niebezpieczeństwa zdrowia szofera , umożliwiając przyzwanie pomocy . Możliwe jest również poczęcie przedsięwzięcia w przypadku chęci skradzenia plandek . Wskazane jest tu zwrócić też baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS znakomicie się sprawdza również w przypadku opcji poznania pozostałych parametrów przejazdu . Może to być czas postojów jak też zużycie paliwa . Bez kłopotu umożliwia także zmierzyć stan płynów . Montując specjalne sensory zapewnia ustalenie niezmiernie wielu pomniejszych informacji .

Dosyć dużą jego wartością jest MONITORING GPS . Wyjątkowo silnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swego samochodu jest znaczną wartością platformy .

Fakt bezbłędnego doprowadzenia przewoźnika w wybrane lokalizacje z wykorzystaniem systemu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej uniwersalnych systemów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button