Monitorowanie pojazdów gps Radków

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość kontrolowania szlaku jazdy w owym wypadku jest niezrównana . W doskonały sposób dostarcza on też bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zainstalować owego sposobu układ w aucie wskazane jest skierować wzgląd na jego aktualność . Rozwinięcie sieci szlaków i przemiana systemu kierowania może się przysporzyć do zaobserwowania drobnych nieścisłości definiujących położenie . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla prowadzących pojazd i prezesów firm . Innym coraz popularniejszym wykorzystaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochroniarskie . MONITORING GPS coraz lepiej się znajduje w formie zabezpieczenia pojazdu przed złodziejstwem . niezwłoczne poczynanie jest fundamentem jego dużej efektywności . W wyśmienity modus sprawdza się też w chwili zagrożenia zdrowia kierowcy , przyspieszając wezwanie ratunku . Możliwe jest również wszczęcie działania w przypadku pokusy kradzieży paliwa . Warto tu zwrócić także wzgląd na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS perfekcyjnie się potwierdza też w przypadku pragnienia poznania innych parametrów jazdy . Może to być długość postojów czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu ułatwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Montując specjalne sensory umożliwia zweryfikowanie niezmiernie wielu drobniejszych wiadomości .

Możliwość bezbłędnego dotarcia szofera we wskazane umiejscowienie z wykorzystaniem układu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Używany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Równie dużą jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie silnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców liczy się jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swojego samochodu jest dużą zaletą systemu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (2 votes)
Call Now Button