Monitorowanie pojazdów gps Radom

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt bezbłędnego doprowadzenia przewoźnika w wybrane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Równie dużą jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa biznesmenów liczy się jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swego samochodu jest ogromną silną stroną platformy .

Sposobność kontrolowania trasy przejazdu w owym wypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób dostarcza on też bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zainstalować takiego sposobu system w pojeździe warto skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozwinięcie sieci szlaków i przemiana systemu kierowania może się przysporzyć do zaobserwowania pewnych nieścisłości określających lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w duży modus przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla szoferów i szefów firm . Odmiennym coraz popularniejszym wykorzystaniem układu jest wykorzystanie go przez spółki ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz bardziej się odnajduje w formie ochrony pojazdu przed włamaniem . niezwłoczne funkcjonowanie jest istotą jego wysokiej skuteczności . W wyśmienity sposób znajduje się też w przypadku zagrożenia zdrowia prowadzącego pojazd , przyspieszając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość także poczęcie postępowania w wypadku próby kradzieży kół . Pożądane byłoby tu zwrócić też uwagę na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS doskonale się weryfikuje też w wypadku pragnienia poznania pozostałych przymiotów jazdy . Może to być długość jazdy czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu pozwala też zmierzyć ciśnienie oleju . Montując dodatkowe czujniki umożliwia ustalenie niezmiernie wielu pomniejszych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

4.5/5 - (6 votes)
Call Now Button