Monitorowanie pojazdów gps Rejowiec Fabryczny

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność obserwacji szlaku przejazdu w takim wypadku jest niezrównana . W doskonały sposób zapewnia on również ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zamontować tego trybu układ w aucie należy zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozwinięcie sieci szlaków i przemiana systemu kierowania może się przyczynić do wystąpienia małych kłopotów definiujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla kierowców i prezesów korporacji . Innym coraz popularniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz lepiej się znajduje w formie zabezpieczenia auta przed złodziejstwem . Błyskawiczne funkcjonowanie jest fundamentem jego wysokiej skuteczności . W wspaniały rodzaj sprawdza się też w sytuacji zagrożenia zdrowia kierowcy , umożliwiając przyzwanie ratunku . Możliwe jest również poczęcie przedsięwzięcia w wypadku chęci skradzenia plandek . Należałoby tu zwrócić także uwagę na fakt, że MONITORING GPS doskonale się weryfikuje także w wypadku chęci poznania pozostałych parametrów jazdy . Może to być długość postojów jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku umożliwia również zmierzyć obroty silnika . Montując dodatkowe czujki umożliwia określenie całego szeregu drobniejszych treści .

Sposobność poprawnego doprowadzenia kierowcy w wybrane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość nieomylnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Dość sporą jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów liczy się jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swego auta jest znaczną zaletą układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button