Monitorowanie pojazdów gps Ruda Śląska

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możność obserwowania drogi jazdy w takim przypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób umożliwia on też ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby zamontować owego trybu system w aucie należy zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci tras i zmiana poruszania się może się przysporzyć do wystąpienia drobnych nieścisłości określających pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla kierowców i właścicieli firm . Odrębnym coraz popularniejszym wykorzystaniem systemu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się sprawdza w wersji ochrony samochodu przed kradzieżą . niezwłoczne działanie jest istotą jego wysokiej efektywności . W wspaniały modus znajduje się także w chwili zagrożenia zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość również rozpoczęcie działania w wypadku chęci kradzieży paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić także baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS bezbłędnie się potwierdza również w przypadku pragnienia poznania innych cech jazdy . Może to być okres jazdy jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując specjalne czujniki umożliwia zweryfikowanie niezmiernie wielu szczegółowych informacji .

Fakt właściwego dojechania przewoźnika we wskazane lokalizacje przy pomocy platformy gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest podstawa pewnego dojechania w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Używany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Dość znaczną jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie silnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu liczy się jednak bez wątpienia możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swego pojazdu jest znaczną silną stroną platformy .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button