Monitorowanie pojazdów gps Sędziszów Małopolski

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć znaczną jego wartością jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców ważna jest jednak szczególnie mocno możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swojego pojazdu jest znaczną zaletą układu .

Możliwość kontrolowania trasy jazdy w owym przypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób zapewnia on także ochronę dla kierowcy i samego auta. Chcąc zamontować tego sposobu system w aucie wskazane jest zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci dróg i zmiana systemu kierowania może się przysporzyć do zaobserwowania małych problemów precyzujących lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla kierowców i szefów przedsiębiorstw . Odrębnym coraz popularniejszym wykorzystaniem systemu jest zastosowanie go przez firmy ochroniarskie . MONITORING GPS coraz bardziej się sprawdza w wersji zabezpieczenia samochodu przed złodziejstwem . Rychłe funkcjonowanie jest fundamentem jego olbrzymiej skuteczności . W wspaniały sposób sprawdza się również w sytuacji zagrożenia życia prowadzącego pojazd , ułatwiając wezwanie ratunku . Istnieje możliwość również rozpoczęcie działania w przypadku chęci kradzieży plandek . Warto tu zwrócić także wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS doskonale się potwierdza także w przypadku opcji poznania pozostałych cech jazdy . Może to być okres postojów jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku umożliwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Montując pomocnicze czujniki ułatwia ustalenie całej ilości szczegółowych informacji .

Sposobność bezbłędnego dojechania przewoźnika w wybrane umiejscowienie przy pomocy systemu gps jest oczywisty . Bezsporna jest podstawa pewnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Używany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button