Monitorowanie pojazdów gps Skoki

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć znaczną jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo mocno postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości przedsiębiorców liczy się jednak bez wątpienia możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swojego samochodu jest ogromną zaletą systemu .

Możliwość obserwacji trasy jazdy w takim przypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób umożliwia on również ochronę dla kierowcy i samego auta. Chcąc posiadać takiego trybu system w pojeździe wskazane jest skierować uwagę na jego aktualność . Rozwój sieci połączeń drogowych i zmiana poruszania się może się przyczynić do wystąpienia małych problemów definiujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla szoferów i właścicieli przedsiębiorstw . Innym coraz powszechniejszym wykorzystaniem systemu jest zastosowanie go przez spółki ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się odnajduje w kategorii ochrony samochodu przed złodziejstwem . Błyskawiczne działanie będzie fundamentem jego wysokiej skuteczności . W wspaniały rodzaj sprawdza się też w sytuacji zagrożenia życia prowadzącego pojazd , umożliwiając wezwanie pomocy . Istnieje możliwość także poczęcie działania w przypadku próby skradzenia plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić także baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS bezbłędnie się sprawdza również w przypadku pragnienia poznania pozostałych cech jazdy . Może to być długość jazdy jak też zużycie paliwa . Bez kłopotu umożliwia również zmierzyć obroty silnika . Instalując pomocnicze czujniki zapewnia zweryfikowanie niezmiernie wielu drobniejszych treści .

Sposobność właściwego dojechania szofera we wskazane umiejscowienie za pomocą układu gps jest naturalny . Bezsporna jest oczywistość nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Używany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button