Monitorowanie pojazdów gps Sława

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możność obserwacji szlaku przejazdu w owym przypadku jest niezastąpiona . W doskonały sposób zapewnia on także ochronę dla szofera i samego auta. Pragnąc zamontować owego rodzaju układ w pojeździe należy skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwinięcie sieci połączeń drogowych i metamorfoza nazwy ulic może się przysporzyć do wystąpienia pewnych nieścisłości określających pozycję . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla kierowców i właścicieli przedsiębiorstw . Innym coraz popularniejszym zastosowaniem układu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się sprawdza w wersji zabezpieczenia samochodu przed złodziejstwem . Błyskawiczne poczynanie będzie podstawą jego dużej skuteczności . W wspaniały sposób znajduje się również w sytuacji groźby zdrowia szofera , umożliwiając przyzwanie ratunku . Istnieje możliwość również rozpoczęcie działania w wypadku chęci kradzieży plandek . Należałoby tu zwrócić również wzgląd na fakt, że MONITOROWANIE GPS doskonale się potwierdza także w wypadku chęci poznania odrębnych cech przejazdu . Może to być długość postojów jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku ułatwia również zmierzyć ciśnienie oleju . Montując specjalne czujki ułatwia zweryfikowanie całego szeregu pomniejszych informacji .

Możliwość poprawnego dojechania przewoźnika w wybrane umiejscowienie za pomocą platformy gps jest znaczący . Bezsporna jest oczywistość bezbłędnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt używając systemu gps. Wykorzystywany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Dość znaczną jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Wyjątkowo silnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców ważna jest jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda obserwacji swego auta jest dużą zaletą platformy .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button