Monitorowanie pojazdów gps Sosnowiec

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dość znaczną jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie silnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców ważna jest jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność obserwacji swego pojazdu jest ogromną zaletą platformy .

Fakt właściwego dojechania szofera we wskazane umiejscowienie przy pomocy układu gps jest oczywisty . Bezsporna jest podstawa bezbłędnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Możność obserwacji szlaku jazdy w takim przypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób umożliwia on też bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby zainstalować owego trybu system w aucie wskazane jest zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i metamorfoza nazwy ulic może się przyczynić do wystąpienia pewnych kłopotów precyzujących pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla szoferów i właścicieli spółek . Odmiennym coraz powszechniejszym zastosowaniem układu jest zastosowanie go przez firmy ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz wspanialej się sprawdza w formie zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą . Błyskawiczne działanie bywa istotą jego wysokiej efektywności . W wyśmienity sposób sprawdza się też w sytuacji niebezpieczeństwa zdrowia kierowcy , ułatwiając przyzwanie pomocy . Możliwe jest również poczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby kradzieży paliwa . Wskazane jest tu zwrócić również wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS nienagannie się weryfikuje również w wypadku chęci poznania pozostałych przymiotów pojazdu . Może to być długość jazdy jak też zużycie paliwa . Bez problemu ułatwia także zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając specjalne czujniki zapewnia zweryfikowanie niezmiernie wielu szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (2 votes)
Call Now Button