Monitorowanie pojazdów gps Starachowice

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia przewoźnika w wybrane lokalizacje z wykorzystaniem systemu gps jest znaczący . Niepodważalna jest podstawa pewnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Dość dużą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie mocno postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu liczy się jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swojego pojazdu jest dużą wartością układu .

Sposobność obserwacji szlaku przejazdu w takim przypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób zapewnia on też bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zamontować owego sposobu system w pojeździe należy zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci szlaków i przemiana nazwy ulic może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych problemów określających lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla prowadzących pojazd i właścicieli korporacji . Innym coraz częstszym rozwiązaniem układu jest użycie go przez firmy ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz bardziej się odnajduje w formie zabezpieczenia pojazdu przed włamaniem . Rychłe funkcjonowanie bywa podstawą jego olbrzymiej efektywności . W doskonały modus znajduje się także w przypadku zagrożenia zdrowia prowadzącego pojazd , ułatwiając przyzwanie pomocy . Możliwe jest też poczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby kradzieży paliwa . Wskazane jest tu zwrócić również wzgląd na fakt, że MONITOROWANIE GPS bezbłędnie się sprawdza też w przypadku pragnienia poznania pozostałych cech pojazdu . Może to być czas jazdy jak też zużycie paliwa . Bez kłopotu umożliwia także zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając pomocnicze sensory zapewnia ustalenie niezmiernie wielu pomniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button