Monitorowanie pojazdów gps Stargard Szczeciński

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt poprawnego dotarcia kierowcy w wybrane miejsce z wykorzystaniem platformy gps jest naturalny . Bezsporna jest podstawa nieomylnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Używany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Dość sporą jego wartością jest POZYCJONOWANIE GPS . Wyjątkowo silnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu liczy się jednak szczególnie mocno możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swego pojazdu jest znaczną silną stroną platformy .

Możność obserwowania trasy przejazdu w takim przypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób dostarcza on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Żeby posiadać owego trybu system w samochodzie należy zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i przemiana poruszania się może się przyczynić do zaobserwowania drobnych problemów definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w duży modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla szoferów i właścicieli firm . Odrębnym coraz częstszym wykorzystaniem systemu jest wykorzystanie go przez spółki ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się sprawdza w formie zabezpieczenia auta przed złodziejstwem . Szybkie funkcjonowanie będzie fundamentem jego olbrzymiej skuteczności . W wyśmienity rodzaj sprawdza się też w sytuacji niebezpieczeństwa zdrowia szofera , umożliwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość też rozpoczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy skradzenia plandek . Należałoby tu zwrócić też wzgląd na fakt, że MONITORING GPS bezbłędnie się weryfikuje również w przypadku pragnienia poznania pozostałych cech przejazdu . Może to być długość jazdy jak też zużycie paliwa . Bez problemu ułatwia także zmierzyć stan płynów . Montując pomocnicze czujki ułatwia ustalenie niezmiernie wielu szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button