Monitorowanie pojazdów gps Stoczek Łukowski

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia szofera we wskazane miejsce z wykorzystaniem systemu gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest podstawa bezbłędnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych systemów nawigacyjnych.

Dosyć dużą jego wartością jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie dobitnie ceniony jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa biznesmenów liczy się jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swego pojazdu jest znaczną silną stroną systemu .

Możność obserwacji drogi przejazdu w takim przypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób dostarcza on również ochronę dla kierowcy i samego auta. Żeby zainstalować tego trybu system w pojeździe należy skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozwój sieci połączeń drogowych i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do wystąpienia małych kłopotów określających lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla prowadzących pojazd i szefów przedsiębiorstw . Odmiennym coraz popularniejszym wykorzystaniem układu jest wykorzystanie go przez korporacje ochroniarskie . MONITORING GPS coraz wspanialej się odnajduje w kategorii ochrony pojazdu przed złodziejstwem . Rychłe działanie będzie podstawą jego wysokiej efektywności . W wyśmienity modus znajduje się również w sytuacji groźby życia prowadzącego pojazd , ułatwiając wezwanie pomocy . Możliwe jest również rozpoczęcie działania w przypadku chęci kradzieży plandek . Należałoby tu zwrócić też uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS bezbłędnie się sprawdza również w przypadku pragnienia poznania innych cech jazdy . Może to być okres jazdy czy też prędkość jazdy . Bez problemu ułatwia również zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając dodatkowe sensory zapewnia określenie całego szeregu pomniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button