Monitorowanie pojazdów gps Strzelce Krajeńskie

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość poprawnego dotarcia kierowcy we wskazane umiejscowienie przy pomocy platformy gps jest naturalny . Bezsporna jest podstawa nieomylnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Możliwość kontrolowania drogi jazdy w owym przypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób dostarcza on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Chcąc zainstalować tego trybu układ w aucie należy zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozszerzenie sieci dróg i przemiana systemu kierowania może się przysporzyć do zaobserwowania drobnych nieścisłości definiujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny modus przyczyniają się do mnóstwa uproszczeń dla prowadzących pojazd i właścicieli firm . Odmiennym coraz powszechniejszym rozwiązaniem układu jest zastosowanie go przez korporacje ochroniarskie . MONITORING GPS coraz bardziej się odnajduje w kategorii zabezpieczenia samochodu przed włamaniem . niezwłoczne działanie będzie fundamentem jego olbrzymiej skuteczności . W doskonały sposób sprawdza się również w przypadku groźby życia prowadzącego pojazd , umożliwiając przyzwanie pomocy . Możliwe jest również rozpoczęcie działania w wypadku chęci skradzenia kół . Pożądane byłoby tu zwrócić również wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS znakomicie się sprawdza także w przypadku pragnienia poznania pozostałych przymiotów przejazdu . Może to być czas jazdy czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu umożliwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując dodatkowe czujniki ułatwia zweryfikowanie niezmiernie wielu szczegółowych informacji .

Dosyć znaczną jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie mocno postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców ważna jest jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swojego samochodu jest dużą zaletą systemu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

4/5 - (2 votes)
Call Now Button