Monitorowanie pojazdów gps Szamocin

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć sporą jego wartością jest MONITORING GPS . Wyjątkowo silnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu ważna jest jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swojego pojazdu jest olbrzymią wartością systemu .

Możność kontrolowania trasy jazdy w takim wypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób zapewnia on także ochronę dla kierowcy i samego auta. Chcąc zainstalować takiego sposobu układ w samochodzie wskazane jest skierować wzgląd na jego aktualność . Rozszerzenie sieci szlaków i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do wystąpienia małych problemów definiujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do wielu ułatwień dla prowadzących pojazd i właścicieli przedsiębiorstw . Innym coraz popularniejszym wykorzystaniem systemu jest wykorzystanie go przez firmy ochroniarskie . LOKALIZATOR GPS coraz wspanialej się znajduje w formie zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą . Błyskawiczne działanie będzie podstawą jego wysokiej efektywności . W wyśmienity modus znajduje się także w chwili niebezpieczeństwa zdrowia kierowcy , przyspieszając wezwanie pomocy . Istnieje możliwość też poczęcie działania w przypadku pokusy kradzieży plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić też uwagę na fakt, że MONITOROWANIE GPS znakomicie się potwierdza też w wypadku chęci poznania pozostałych parametrów pojazdu . Może to być czas postojów jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu ułatwia także zmierzyć ciśnienie oleju . Montując dodatkowe czujki zapewnia określenie całego szeregu pomniejszych informacji .

Sposobność właściwego dojechania przewoźnika w wybrane umiejscowienie przy pomocy platformy gps jest naturalny . Niepodważalna jest oczywistość pewnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button