Monitorowanie pojazdów gps Tarnobrzeg

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia przewoźnika we wskazane lokalizacje za pomocą platformy gps jest znaczący . Bezsporna jest oczywistość pewnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt używając systemu gps. Stosowany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Dosyć znaczną jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo dobitnie ceniony jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu liczy się jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swojego samochodu jest olbrzymią wartością systemu .

Sposobność kontrolowania drogi przejazdu w tym przypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób umożliwia on również ochronę dla kierowcy i samego auta. Pragnąc posiadać owego sposobu system w samochodzie warto skierować wzgląd na jego aktualność . Rozszerzenie sieci dróg i przemiana poruszania się może się przysporzyć do zaobserwowania pewnych problemów precyzujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla kierowców i prezesów przedsiębiorstw . Odmiennym coraz powszechniejszym zastosowaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz wspanialej się znajduje w formie zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą . niezwłoczne funkcjonowanie jest fundamentem jego wysokiej skuteczności . W wspaniały rodzaj sprawdza się też w sytuacji groźby zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając wezwanie ratunku . Możliwe jest także rozpoczęcie przedsięwzięcia w wypadku chęci kradzieży kół . Warto tu zwrócić również baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS bezbłędnie się weryfikuje także w wypadku pragnienia poznania innych parametrów przejazdu . Może to być czas jazdy jak też zużycie paliwa . Bez kłopotu ułatwia także zmierzyć obroty silnika . Montując dodatkowe sensory umożliwia ustalenie całego szeregu drobniejszych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

4.3/5 - (3 votes)
Call Now Button