Monitorowanie pojazdów gps Tłuszcz

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość właściwego dojechania kierowcy we wskazane miejsce przy pomocy układu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość nieomylnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Używany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Równie dużą jego zaletą jest MONITORING GPS . Niesamowicie dobitnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swojego pojazdu jest ogromną silną stroną platformy .

Możność kontrolowania trasy przejazdu w tym przypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób dostarcza on również ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby posiadać owego trybu układ w pojeździe warto skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci tras i zmiana systemu kierowania może się przyczynić do zaobserwowania drobnych kłopotów definiujących pozycję . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla kierowców i właścicieli przedsiębiorstw . Innym coraz powszechniejszym wykorzystaniem systemu jest zastosowanie go przez spółki ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz wspanialej się sprawdza w formie ochrony samochodu przed kradzieżą . niezwłoczne funkcjonowanie bywa fundamentem jego olbrzymiej efektywności . W wspaniały rodzaj znajduje się też w przypadku groźby zdrowia szofera , przyspieszając wezwanie ratunku . Istnieje możliwość też poczęcie działania w przypadku chęci skradzenia plandek . Należałoby tu zwrócić też wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS perfekcyjnie się weryfikuje także w przypadku chęci poznania pozostałych przymiotów przejazdu . Może to być długość postojów jak też zużycie paliwa . Bez problemu umożliwia także zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając dodatkowe czujki ułatwia określenie całej ilości szczegółowych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button