Monitorowanie pojazdów gps Tolkmicko

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt poprawnego dotarcia szofera we wskazane miejsce z wykorzystaniem platformy gps jest naturalny . Bezsporna jest podstawa nieomylnego dojechania w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej powszechnych schematów nawigacyjnych.

Równie sporą jego wartością jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie dobitnie postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swojego auta jest ogromną zaletą platformy .

Możność kontrolowania drogi przejazdu w takim przypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób umożliwia on także ochronę dla szofera i samego auta. Chcąc zamontować owego trybu system w pojeździe należy skierować uwagę na jego aktualność . Rozszerzenie sieci szlaków i zmiana poruszania się może się przysporzyć do zaobserwowania drobnych nieścisłości definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Innym coraz częstszym zastosowaniem systemu jest zastosowanie go przez firmy ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz lepiej się znajduje w wersji ochrony auta przed złodziejstwem . niezwłoczne funkcjonowanie bywa fundamentem jego wysokiej efektywności . W doskonały rodzaj sprawdza się także w sytuacji groźby życia szofera , umożliwiając zwołanie ratunku . Istnieje możliwość również rozpoczęcie przedsięwzięcia w wypadku chęci kradzieży plandek . Wskazane jest tu zwrócić także wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS znakomicie się potwierdza także w wypadku pragnienia poznania pozostałych przymiotów pojazdu . Może to być czas postojów jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku ułatwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając specjalne sensory umożliwia zweryfikowanie całego szeregu drobniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button