Monitorowanie pojazdów gps Trzemeszno

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dość sporą jego wartością jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców ważna jest jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda obserwacji swego pojazdu jest olbrzymią wartością platformy .

Fakt bezbłędnego dotarcia przewoźnika we wskazane umiejscowienie z wykorzystaniem systemu gps jest oczywisty . Bezsporna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Sposobność kontrolowania trasy jazdy w owym przypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób dostarcza on też bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Chcąc zainstalować tego sposobu układ w samochodzie należy skierować uwagę na jego aktualność . Rozwój sieci tras i przemiana systemu kierowania może się przysporzyć do uwidocznienia małych problemów definiujących pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Odrębnym coraz częstszym wykorzystaniem układu jest wykorzystanie go przez korporacje ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz wspanialej się odnajduje w kategorii ochrony samochodu przed złodziejstwem . Rychłe poczynanie bywa fundamentem jego wysokiej skuteczności . W wspaniały modus sprawdza się również w sytuacji niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , umożliwiając przyzwanie ratunku . Istnieje możliwość także wszczęcie postępowania w wypadku próby kradzieży plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić także baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS perfekcyjnie się sprawdza także w przypadku pragnienia poznania innych parametrów przejazdu . Może to być okres postojów czy też prędkość jazdy . Bez problemu pozwala także zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając specjalne czujki umożliwia określenie całej ilości pomniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button