Monitorowanie pojazdów gps Uniejów

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć dużą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu liczy się jednak szczególnie mocno możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swego pojazdu jest olbrzymią zaletą systemu .

Sposobność obserwacji drogi przejazdu w owym przypadku jest niezrównana . W doskonały sposób zapewnia on też bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zainstalować takiego rodzaju system w samochodzie należy zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozbudowa sieci dróg i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do wystąpienia pewnych nieścisłości określających pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla kierowców i prezesów spółek . Odmiennym coraz popularniejszym zastosowaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochroniarskie . MONITORING GPS coraz bardziej się odnajduje w wersji ochrony samochodu przed złodziejstwem . Rychłe poczynanie bywa podstawą jego olbrzymiej efektywności . W wspaniały modus sprawdza się również w przypadku niebezpieczeństwa życia kierowcy , przyspieszając przyzwanie ratunku . Istnieje możliwość także rozpoczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby kradzieży kół . Wskazane jest tu zwrócić również uwagę na fakt, że MONITORING GPS po mistrzowsku się weryfikuje też w przypadku opcji poznania innych przymiotów przejazdu . Może to być czas jazdy jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku ułatwia również zmierzyć stan płynów . Montując dodatkowe czujniki ułatwia zweryfikowanie niezmiernie wielu szczegółowych wiadomości .

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia szofera w wybrane miejsce z wykorzystaniem systemu gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button