Monitorowanie pojazdów gps Wąbrzeźno

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość kontrolowania szlaku jazdy w takim wypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób umożliwia on też bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zamontować takiego sposobu system w samochodzie należy skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwój sieci dróg i zmiana nazwy ulic może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych kłopotów definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla szoferów i właścicieli spółek . Innym coraz powszechniejszym zastosowaniem systemu jest użycie go przez korporacje ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz wspanialej się odnajduje w wersji ochrony pojazdu przed włamaniem . Błyskawiczne poczynanie bywa fundamentem jego wysokiej efektywności . W wspaniały rodzaj znajduje się także w przypadku niebezpieczeństwa zdrowia szofera , umożliwiając wezwanie pomocy . Istnieje możliwość też wszczęcie działania w wypadku próby kradzieży plandek . Wskazane jest tu zwrócić też wzgląd na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS po mistrzowsku się sprawdza także w przypadku pragnienia poznania pozostałych cech jazdy . Może to być okres jazdy czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu pozwala również zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając dodatkowe czujniki zapewnia ustalenie całej ilości pomniejszych wiadomości .

Możliwość bezbłędnego doprowadzenia szofera w wybrane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest oczywisty . Niepodważalna jest podstawa bezbłędnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt używając systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Dosyć sporą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów ważna jest jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swojego auta jest ogromną silną stroną platformy .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button