Monitorowanie pojazdów gps Wąsosz

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność bezbłędnego dojechania kierowcy w wybrane lokalizacje przy pomocy systemu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość pewnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej uniwersalnych urządzeń nawigacyjnych.

Sposobność obserwacji trasy przejazdu w takim wypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób dostarcza on również bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Chcąc zamontować owego trybu system w samochodzie wskazane jest zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci szlaków i przemiana systemu kierowania może się przyczynić do zaobserwowania pewnych nieścisłości definiujących pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do wielu uproszczeń dla prowadzących pojazd i prezesów firm . Odrębnym coraz częstszym zastosowaniem układu jest zastosowanie go przez firmy ochroniarskie . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się sprawdza w formie ochrony pojazdu przed włamaniem . niezwłoczne funkcjonowanie jest podstawą jego wysokiej skuteczności . W doskonały rodzaj znajduje się też w przypadku zagrożenia życia prowadzącego pojazd , przyspieszając przyzwanie ratunku . Istnieje możliwość też rozpoczęcie działania w przypadku chęci kradzieży paliwa . Wskazane jest tu zwrócić także baczenie na fakt, że LOKALIZACJA GPS perfekcyjnie się sprawdza także w wypadku chęci poznania pozostałych przymiotów przejazdu . Może to być czas postojów czy też zużycie paliwa . Bez problemu ułatwia także zmierzyć obroty silnika . Instalując pomocnicze czujki ułatwia zweryfikowanie niezmiernie wielu pomniejszych treści .

Równie dużą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie mocno postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu liczy się jednak przede wszystkim możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swego samochodu jest znaczną wartością systemu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button