Monitorowanie pojazdów gps Wielichowo

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie sporą jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu liczy się jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność obserwacji swego samochodu jest ogromną silną stroną platformy .

Sposobność obserwacji szlaku jazdy w takim przypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób umożliwia on także ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zamontować owego trybu układ w aucie należy skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci szlaków i metamorfoza poruszania się może się przyczynić do zaobserwowania małych problemów definiujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny modus przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli przedsiębiorstw . Innym coraz częstszym rozwiązaniem systemu jest użycie go przez spółki ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz wspanialej się sprawdza w kategorii ochrony samochodu przed kradzieżą . Błyskawiczne funkcjonowanie jest fundamentem jego olbrzymiej efektywności . W wyśmienity rodzaj znajduje się również w chwili zagrożenia życia szofera , przyspieszając wezwanie pomocy . Istnieje możliwość również wszczęcie postępowania w przypadku pokusy kradzieży plandek . Wskazane jest tu zwrócić także uwagę na fakt, że MONITORING GPS perfekcyjnie się sprawdza także w przypadku opcji poznania pozostałych cech przejazdu . Może to być długość jazdy jak też zużycie paliwa . Bez problemu umożliwia też zmierzyć stan płynów . Wprowadzając specjalne czujniki ułatwia ustalenie całej ilości pomniejszych treści .

Możliwość bezbłędnego dojechania szofera we wskazane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość pewnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button