Monitorowanie pojazdów gps Września

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie znaczną jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo dobitnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swego auta jest znaczną silną stroną systemu .

Możliwość właściwego doprowadzenia kierowcy w wybrane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość nieomylnego dojechania w dowolnie wybrany punkt używając systemu gps. Używany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Sposobność obserwowania trasy jazdy w takim przypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób dostarcza on też ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc posiadać takiego trybu system w samochodzie należy zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozwój sieci dróg i metamorfoza nazwy ulic może się przyczynić do wystąpienia małych problemów definiujących położenie . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli przedsiębiorstw . Innym coraz powszechniejszym wykorzystaniem systemu jest wykorzystanie go przez firmy ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz lepiej się sprawdza w wersji ochrony auta przed kradzieżą . Szybkie działanie jest podstawą jego olbrzymiej efektywności . W doskonały sposób sprawdza się również w chwili groźby życia szofera , umożliwiając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość także wszczęcie przedsięwzięcia w wypadku chęci skradzenia paliwa . Wskazane jest tu zwrócić też uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS nienagannie się potwierdza także w wypadku opcji poznania pozostałych parametrów jazdy . Może to być czas jazdy jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku ułatwia także zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając dodatkowe czujniki umożliwia ustalenie całej ilości pomniejszych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button