Monitorowanie pojazdów gps Zator

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć znaczną jego wartością jest MONITORING GPS . Wyjątkowo silnie postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców liczy się jednak bez wątpienia możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swego samochodu jest ogromną silną stroną platformy .

Możliwość właściwego dojechania przewoźnika w wybrane lokalizacje z wykorzystaniem systemu gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Sposobność obserwacji szlaku przejazdu w owym przypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób umożliwia on także ochronę dla kierowcy i samego auta. Chcąc posiadać takiego sposobu układ w aucie wskazane jest skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych kłopotów definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do mnóstwa uproszczeń dla szoferów i właścicieli przedsiębiorstw . Odmiennym coraz popularniejszym wykorzystaniem układu jest użycie go przez firmy ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz wspanialej się odnajduje w wersji zabezpieczenia pojazdu przed złodziejstwem . Szybkie funkcjonowanie jest istotą jego dużej efektywności . W doskonały sposób znajduje się również w chwili zagrożenia życia kierowcy , umożliwiając wezwanie ratunku . Możliwe jest również wszczęcie działania w wypadku próby skradzenia paliwa . Warto tu zwrócić również uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS nienagannie się sprawdza też w przypadku opcji poznania odrębnych przymiotów pojazdu . Może to być okres jazdy jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku umożliwia także zmierzyć obroty silnika . Montując dodatkowe czujniki umożliwia zweryfikowanie całej ilości drobniejszych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button