Monitorowanie pojazdów gps Zbąszynek

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia szofera w wybrane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest oczywisty . Bezsporna jest podstawa pewnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych systemów nawigacyjnych.

Równie znaczną jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie dobitnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa biznesmenów liczy się jednak szczególnie mocno możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda obserwacji swego samochodu jest ogromną wartością układu .

Możność obserwacji szlaku przejazdu w takim przypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób umożliwia on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby zamontować tego trybu układ w aucie warto zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozwinięcie sieci dróg i przemiana poruszania się może się przysporzyć do zaobserwowania drobnych problemów określających lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do wielu uproszczeń dla szoferów i właścicieli spółek . Innym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest użycie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz lepiej się sprawdza w kategorii zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą . niezwłoczne funkcjonowanie jest fundamentem jego wysokiej efektywności . W wspaniały modus znajduje się też w przypadku zagrożenia życia prowadzącego pojazd , umożliwiając zwołanie ratunku . Istnieje możliwość również rozpoczęcie działania w przypadku próby skradzenia paliwa . Należałoby tu zwrócić także wzgląd na fakt, że MONITOROWANIE GPS po mistrzowsku się sprawdza również w wypadku chęci poznania pozostałych przymiotów pojazdu . Może to być okres jazdy jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku umożliwia również zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując specjalne sensory umożliwia ustalenie całej ilości drobniejszych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button