Monitorowanie pojazdów gps Zgorzelec

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć dużą jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie mocno ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu ważna jest jednak szczególnie mocno możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swojego auta jest znaczną zaletą platformy .

Fakt poprawnego doprowadzenia szofera we wskazane umiejscowienie za pomocą platformy gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Wykorzystywany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej uniwersalnych systemów nawigacyjnych.

Sposobność obserwacji drogi jazdy w tym przypadku jest bezcenna . W doskonały sposób umożliwia on także bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Pragnąc zainstalować takiego sposobu system w aucie warto zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i metamorfoza poruszania się może się przyczynić do zaobserwowania drobnych problemów określających lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla szoferów i prezesów przedsiębiorstw . Odmiennym coraz częstszym zastosowaniem systemu jest wykorzystanie go przez spółki ochroniarskie . LOKALIZATOR GPS coraz lepiej się znajduje w wersji zabezpieczenia pojazdu przed złodziejstwem . niezwłoczne funkcjonowanie będzie podstawą jego wysokiej skuteczności . W wyśmienity modus sprawdza się również w sytuacji zagrożenia życia prowadzącego pojazd , przyspieszając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość też poczęcie działania w przypadku chęci kradzieży kół . Wskazane jest tu zwrócić również uwagę na fakt, że MONITORING GPS nienagannie się sprawdza również w przypadku pragnienia poznania innych cech pojazdu . Może to być długość postojów jak też zużycie paliwa . Bez problemu pozwala też zmierzyć stan płynów . Montując specjalne czujki ułatwia zweryfikowanie całego szeregu szczegółowych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (4 votes)
Call Now Button