Monitorowanie pojazdów gps Margonin

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie znaczną jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie silnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu liczy się jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swego samochodu jest olbrzymią silną stroną systemu.

Możliwość obserwowania trasy jazdy w takim przypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób umożliwia on również ochronę bezpieczeństwa dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zainstalować owego rodzaju układ w pojeździe należy zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci dróg i zmiana nazwy ulic może się przyczynić do uwidocznienia drobnych nieścisłości precyzujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla kierowców i szefów korporacji . Innym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez spółki ochroniarskie . MONITOROWANIE GPS coraz bardziej się sprawdza w kategorii zabezpieczenia auta przed włamaniem . Rychłe działanie bywa podstawą jego wysokiej efektywności . W wyśmienity rodzaj znajduje się również w chwili niebezpieczeństwa zdrowia kierowcy , ułatwiając zwołanie pomocy . Możliwe jest także rozpoczęcie działania w wypadku pokusy kradzieży kół . Należałoby tu zwrócić także baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS znakomicie się weryfikuje także w przypadku opcji poznania pozostałych parametrów jazdy . Może to być czas postojów czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku umożliwia też zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając specjalne czujniki ułatwia ustalenie całej ilości pomniejszych treści .

Bezbłędny dojazd kierowcy do wyznaczonej lokalizacji dzięki układowi GPS jest oczywisty. Niezaprzeczalną zaletą jest gwarancja pewnego dotarcia do dowolnie wybranego punktu za pomocą systemu GPS. Współczesne urządzenie jakim jest LOKALIZATOR GPS stanowi jedne z najbardziej wszechstronnych rozwiązań nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (2 votes)
Call Now Button