Monitorowanie pojazdów gps Węgorzewo

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

MONITORING GPS umożliwia stałą kontrolę nad pojazdem, śledzenie jego ruchu i działanie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu systemowi można bieżąco monitorować prędkość, czas postoju, a także uzyskiwać powiadomienia o wszelkich niestandardowych sytuacjach, takich jak przekroczenie limitów prędkości czy opuszczenie ustalonego obszaru.

Kombinacja funkcji LOKALIZATOR GPS i MONITORING GPS gwarantuje nie tylko pewne dotarcie do celu, ale również kompleksową ochronę i efektywne zarządzanie flotą pojazd

Możność obserwowania trasy jazdy w tym przypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób zapewnia on również ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zamontować takiego sposobu układ w samochodzie wskazane jest skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwinięcie sieci dróg i zmiana poruszania się może się przyczynić do uwidocznienia małych problemów definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w duży modus przyczyniają się do wielu uproszczeń dla szoferów i właścicieli spółek . Odrębnym coraz powszechniejszym zastosowaniem systemu jest wykorzystanie go przez spółki ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się sprawdza w kategorii ochrony samochodu przed złodziejstwem . Błyskawiczne funkcjonowanie będzie fundamentem jego dużej efektywności . W wspaniały sposób znajduje się także w przypadku groźby życia kierowcy , ułatwiając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość także poczęcie działania w wypadku próby kradzieży paliwa . Wskazane jest tu zwrócić również wzgląd na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS znakomicie się weryfikuje także w wypadku pragnienia poznania innych przymiotów przejazdu . Może to być okres postojów jak też zużycie paliwa . Bez kłopotu ułatwia też zmierzyć stan płynów . Wprowadzając specjalne czujki umożliwia ustalenie całego szeregu drobniejszych wiadomości .

Dość dużą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu liczy się jednak szczególnie mocno możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swojego samochodu jest ogromną zaletą układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button