Monitoring GPS Białystok

Monitoring GPS Białystok to zintegrowany system do lokalizacji wszelkiego rodzaju pojazdów należący do globalnej sieci teleinformatycznej, nieustannie wymieniającej informację z satelitami GPS.

Lokalizator GPS daje możliwość oceny stylu jazdy kierowcy, czyli nadmiernego spalania paliwa, prowadzenia pojazdu na wysokich obrotach, co zazwyczaj jest sygnałem, o nieodpowiednim użytkowaniu pojazdu, bądź jego wadliwości technicznej.

Monitoring GPS pomaga określić godziny zarówno jazdy kierowcy jak i postoju. Informacje te mogą być niezbędne w ocenie sumienności oraz efektów wykonywanej pracy kierowcy, by móc docenić solidnie wykonane obowiązki zawodowe pracowników.

 

 

Biuro Białystok tel. +48 85 877 70 34

mapa bialystok

Właściciel pojazdu może otrzymać wszystkie informacje o położeniu pojazdu i sprawdzić je w dowolnym momencie. Dane przechowywane są na serwerze nawet przez 12 miesięcy.

Opcja obserwowania aut pozwala na pewne oszczędności.
MONITORING GPS to jedno z właściwych postępowań, które w nadzwyczaj skuteczny sposób pozwala na szybkie wyszukanie uczciwych kierowców zatrudnionych w sieci firmy. Ogrom właścicieli  korporacji przewozowych doszło do wniosku, że niekiedy nawet najlepszy pracownik podczas wypełniania swoich obowiązków bywa podatny do pewnego rodzaju nieprawidłowości i wykonywania rzeczy, których zdecydowanie nie musi wykonywać.

Naturalnie alternatywa ta jest wykorzystana również we wspaniały sposób w coraz szerszej rzeszy innego typu możliwościach. Jednym z nich jest bez wątpienia MONITORING GPS aut miejskich. Będąc zdecydowanym na korzystanie z takiego pomysłu w naszych działaniach możemy mieć pewność, że zdołamy na bieżąco obserwować firmę, która podjęła się zrealizowania danego projektu. Dla wielu miast jest to, zatem niesamowicie korzystna opcja umożliwiająca skontrolowanie, jak korporacja wywiązuje się ze swoich obowiązków. Podstawowe zadanie tego systemu to oczywiście dokładna lokalizacja samochodów realizujących przypisane zlecenie. Dobrze jest mieć to na uwadze, gdyż zmiany te są w stanie zwiększyć wpływy korporacji, co może być z całą pewnością wyjątkowo istotnym argumentem.

podlaskie

Białystok

tel.: +48 85 877 70 34

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: bialystok(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS BIAŁYSTOK

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Rate This:

Click to rate this post!
[Total: 503 Average: 5]
Call Now Button