Monitoring lokalizacja pojazdów GPS Olsztyn

Monitoring GPS Olsztyn to rozwiązanie dla firm i osób prywatnych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Proste urządzenie, jakim jest lokalizator auta GPS montowany w systemie sieci TRACK GPS, pozwala na uzyskanie przez właściciela pojazdu służbowego oszczędności na kosztach eksploatacji sięgających nawet 30%. Wynika to głównie z dyscyplinowania kierowców samochodów i pojazdów firmowych, ale również z możliwości uzyskania dużych zniżek od towarzystw ubezpieczeniowych w ramach ryzyka komunikacyjnego.

Jak widać, system TRACK GPS jest bardzo nowoczesny i dostosowany do potrzeb właścicieli firm transportowo-usługowych. Właściciel firmy może kontrolować swoich pracowników na różnym polu działania. Prędkość pojazdu oraz czas postojów będzie widoczna w systemie monitoringu aut, dlatego jest to pełna kontrola kierowcy, zarówno towaru dostarczanego przez niego w dane miejsce.

Biuro Olsztyn:  tel. +48 89 650 37 72

mapa olsztyn

Jednym ze skuteczniejszych narzędzi wykorzystywanych w tej kwestii jest MONITORING GPS pozwalający na obserwowanie przebiegu drogi i aktualnej pozycji znajdujących się w spółce samochodów z dowolnego miejsca, z każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

 

Oddziałuje na obniżenie niekorzystnych przebiegów wykonywanych przez mniej odpowiedzialnych pracowników. W przypadku instalacji systemu jakim jest monitoring GPS zwiększa się dbałość jazdy w postaci bardziej przyjaznego kierowania pojazdem. Wielu pracowników zaczyna mocniej dbać o to, w jaki sposób jadą autem.

Przekłada się to na pewno na zmniejszone spalanie paliwa, co wpływa na  zaoszczędzenie środków w przedsiębiorstwie. Z całą pewnością MONITORING GPS to również nadzwyczajna opcja zabezpieczenia zapewniająca dokładniejszą weryfikację czasu przejazdu wozu. Dość istotna bywa w tym wypadku także właściwa selekcja nadużyć mających miejsce ze strony niewielu pracownik.

MONITOROWANIE POJAZDÓW GPS to narzędzie potrzebne do optymalizacji kosztów jak i zapewnienia bezpieczeństwa Twoich kierowców, serwisantów czy pracowników mobilnych, a już bez wątpienia błyskawicznego odnalezienia zaginionego pojazdu. Jest to na pewno ogromnie przyjazne rozwiązanie dla dużej liczby kierowców spółek transportowych jak i osób fizycznych.

 

warmińsko-mazurskie

Olsztyn

tel.: +48 89 650 37 72

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: olsztyn(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS OLSZTYN

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 263 Average: 5]
Call Now Button