Monitoring GPS Opole

Monitoring GPS Opole to lokalizacja GPS pojazdów on-line w ramach sieci TRACK GPS. Adresowany jest do firm i właścicieli  pojazdów użytkowych z terenu województwa opolskiego. Nowoczesny system TRACK GPS korzysta ze światowej sieci satelitów, pozwalającej na określenie lokalizacji z dokładnością nawet do kilku metrów co również sprawdza się jako dodatkowe zabezpieczenie prywatnego pojazdu.

System Monitoringu TRACK GPS pozwala na generowanie raportów, które są przechowywane w archiwum i dostępne dla użytkownika nawet do 3 miesięcy wstecz. Po za lokalizacją pojazdów system umożliwia odczyt danych o poziomie i zużyciu paliwa poprzez magistralę CAN co pozwala na dokładne rozliczenie klientowi dokładne z każdego miesiąca pracy, każdego pracownika oraz pojazdu. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, gdy we flocie jest kilkanaście samochodów posiadających lokalizator GPS.

Biuro Opole:   tel. +48 77 707 08 20

 

mapa opole

MONITORING GPS to ogromnie ogromnie skuteczny sposób umożliwiający błyskawiczne rozpoznanie porządnych kierowców pracujących w strukturach przedsiębiorstwa. Wielu kierowników firm transportowych zaobserwowało, że czasem nawet najlepszy kierowca podczas realizowania swoich obowiązków bywa skłonny do pewnego rodzaju sprzeniewierzeń i wykonywania rzeczy, których raczej nie powinien czynić.

 

Z całą pewnością system monitorowania GPS równie dobrze sprawdzi się przy innych rozwiązaniach Jednym z nich jest chociażby MONITORING GPS aut miejskich. Będąc zdecydowanym na wprowadzenie tego rodzaju rozwiązania możemy być pewni, że dzięki dokładnej lokalizacji floty wykonującej przypisane polecenie mamy możliwość obserwować korporację, która podjęła się zrealizowania danego projektu.

Jest to, na pewno nadzwyczaj korzystna alternatywa działania pozwalającego na sprawdzenie, w jaki sposób firma wywiązuje się ze swoich zadań. Dobrze jest mieć to na uwadze, gdyż zmiany te są w mocy zwielokrotnić aktywa przedsiębiorstwa, co może być bez wątpienia bardzo ważnym motywem.

 

opolskie

 Opole

tel.: +48 77 707 08 20

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: opole(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS OPOLE

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 622 Average: 5]
Call Now Button