Monitoring GPS Poznań

Monitoring GPS Poznań to nasza oferta dla firm i osób fizycznych z terenu Poznania i województwa wielkopolskiego. Koszty instalacji i rejestracji pojazdu w systemie są bardzo niskie w porównaniu ze skalą przynoszonych oszczędności.

Monitoring auta GPS jest również bardzo ważnym argumentem podczas negocjowania stawek w towarzystwach ubezpieczeniowych, zwiększa bowiem zaufanie do właściciela pojazdu i umożliwia bardziej realistyczne oszacowanie ryzyka wystąpienia szkody w zakresie polisy.

System TRACK GPS umożliwia monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym.

Biuro: tel. +48 61 631 11 77

mapa poznan

Właściciel monitoringu nie musi niczego zapamiętywać ani tworzyć kopii zapasowych. Dane w systemie dostępne są w postaci raportów  on-line przez 3 miesięcy w systemie !

Udostępniane w chwili obecnej technologie umożliwiają sprawne zachowanie w realizowaniu tempa dostaw i obniżeniu kosztów. Dobrze jest o tym pamiętać decydując się na prowadzenie korporacji transportowej. W dniu dzisiejszym MONITORING GPS stał się jednym z działań gwarantujących sprawną kontrolę zarówno kierującego jak i pojazdu dostarczającego ładunek. W ten praktyczny sposób powstaje opcja ciągłego obserwowania lokalizacji pojazdu znajdującego się na wyposażeniu firmy. Dzięki możliwości obserwowania samochodu każdy szef firmy sprawdzi, gdzie w danej chwili jest jego towar.

 

Dla wielu pracodawców bywa to na pewno nadzwyczaj istotny motyw skłaniający do użycia tego rodzaju systemu, jakim jest nadmieniony MONITORING GPS. Poza opcją stałego śledzenia samochodu istnieje także alternatywa kontroli pracownika dostarczającego ładunek.
W taki sposób każdy właściciel korporacji  zdaje sobie sprawę, jaką drogą jedzie jego tabor, a także, co robią jego kierowcy w trakcie pracy. Miewa to niebagatelne przesłanie w budżecie z zatrudnionymi, które oddziałują na całkowitą sprawność pieniężną całej przedsiębiorstwa.

 wielkopolskie

Poznań

tel.: +48 61 631 11 77

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: poznan(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS POZNAŃ

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 487 Average: 5]
Call Now Button