Monitoring GPS Zielona Góra

Monitoring GPS Zielona Góra daje możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym wszystkich pojazdów, w których zostanie umieszczony lokalizator GPS.

Monitoring GPS w systemie Track GPS to nasza oferta dla firm z terenu Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego i województwa lubuskiego.

Zarejestrowane pojazdy będą śledzone w czasie rzeczywistym, co oznacza, że właściciel floty samochodowej będzie otrzymywał bieżące informacje o położeniu pojazdu. Wszystkie dane będą pobierane, dzięki dostępowi do Internetu, który mają komputery i smartfony.

Lokalizator GPS zainstalowany w pojeździe umożliwia jego szybsze odnalezienie w przypadku kradzieży.

Monitoring auta GPS jest więc bardzo ważnym argumentem podczas uzgadniania stawek polis komunikacyjnych w towarzystwach ubezpieczeniowych,  umożliwia bowiem bardziej realistyczne oszacowanie ryzyka wystąpienia szkody w zakresie polisy.

 

Biuro Zielona Góra  telefon: +48 68 888 01 32

mapa zielonagora

Wdrażane w dniu dzisiejszym technologie umożliwiają sprawne postępowanie w realizacji szybkości dostaw i zmniejszeniu kosztów. Warto o tym pamiętać decydując się na rozwijanie firmy przewozowej. W dzisiejszym czasie MONITORING GPS stał się jednym z działań gwarantujących solidną kontrolę pracownika i pojazdu dostarczającego towar.

System daje Ci możliwość stałego monitorowania miejsca pobytu wozu znajdującego się na uposażeniu firmy. Dzięki temu każdy szef firmy w łatwy sposób dowiaduje się, gdzie w obecnej chwili znajduje się jego ładunek. Dla wielu pracodawców będzie to z całą pewnością nadzwyczaj ważny motyw zachęcający do wyboru takiego rodzaju narzędzia, jakim jest omawiany MONITORING GPS.

W taki sposób każdy właściciel spółki w łatwy sposób sprawdzi, jaką drogą porusza się jego samochód, jak też, co robią jego pracownicy mobilni w godzinach pracy. Będzie miało to niebagatelne znaczenie w rozliczeniach z pracownikami, które oddziałują na całą sprawność finansową całej firmy. Audyt bazy sprzętowej umożliwia olbrzymie oszczędności.lubuskie

Zielona Góra

tel.: +48 68 888 01 32

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: zielonagora(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS ZIELONA GÓRA

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 668 Average: 5]
Call Now Button