Monitorowanie pojazdów gps Gubin

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt bezbłędnego doprowadzenia kierowcy we wskazane lokalizacje za pomocą systemu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej uniwersalnych systemów nawigacyjnych.

Możność obserwacji drogi przejazdu w tym przypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób umożliwia on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zainstalować takiego rodzaju układ w samochodzie warto zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozwinięcie sieci szlaków i zmiana systemu kierowania może się przysporzyć do zaobserwowania drobnych problemów określających lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do mnóstwa uproszczeń dla kierowców i prezesów korporacji . Innym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez korporacje ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się znajduje w kategorii zabezpieczenia auta przed złodziejstwem . Rychłe poczynanie bywa fundamentem jego dużej skuteczności . W wyśmienity sposób sprawdza się także w przypadku niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , przyspieszając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość też wszczęcie działania w przypadku pokusy skradzenia kół . Wskazane jest tu zwrócić także wzgląd na fakt, że MONITOROWANIE GPS znakomicie się potwierdza też w przypadku chęci poznania innych parametrów przejazdu . Może to być okres jazdy czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala także zmierzyć stan płynów . Montując pomocnicze czujki ułatwia zweryfikowanie całej ilości pomniejszych treści .

Równie sporą jego zaletą jest MONITORING GPS . Niesamowicie mocno ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu liczy się jednak przede wszystkim możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swego auta jest dużą zaletą układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button