Monitorowanie pojazdów gps Wołczyn

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość obserwacji drogi przejazdu w owym przypadku jest niezrównana . W doskonały sposób zapewnia on też bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc posiadać owego rodzaju system w aucie warto skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwój sieci połączeń drogowych i metamorfoza nazwy ulic może się przyczynić do wystąpienia drobnych kłopotów precyzujących położenie . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla prowadzących pojazd i prezesów firm . Innym coraz popularniejszym zastosowaniem układu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się sprawdza w formie zabezpieczenia pojazdu przed włamaniem . Błyskawiczne funkcjonowanie będzie fundamentem jego wysokiej skuteczności . W doskonały sposób znajduje się też w przypadku zagrożenia zdrowia kierowcy , przyspieszając zwołanie ratunku . Możliwe jest też rozpoczęcie postępowania w przypadku chęci kradzieży kół . Wskazane jest tu zwrócić także baczenie na fakt, że LOKALIZACJA GPS po mistrzowsku się sprawdza również w wypadku pragnienia poznania odrębnych przymiotów jazdy . Może to być okres postojów czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu pozwala także zmierzyć ciśnienie oleju . Montując dodatkowe sensory zapewnia określenie całego szeregu szczegółowych wiadomości .

Sposobność właściwego dotarcia przewoźnika we wskazane umiejscowienie przy pomocy układu gps jest znaczący . Niepodważalna jest podstawa nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Dosyć sporą jego wartością jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie silnie ceniony jest też LOKALIZATOR GPS. Dla wielu biznesmenów liczy się jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swojego auta jest olbrzymią wartością układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button