Monitorowanie pojazdów gps Jedwabne

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dość sporą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców liczy się jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swego samochodu jest znaczną wartością systemu .

Możność obserwacji szlaku jazdy w tym wypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób dostarcza on też bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Pragnąc zainstalować tego rodzaju system w aucie warto skierować wzgląd na jego aktualność . Rozwój sieci połączeń drogowych i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych problemów precyzujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla szoferów i prezesów spółek . Odmiennym coraz częstszym wykorzystaniem systemu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się sprawdza w kategorii ochrony auta przed złodziejstwem . Rychłe działanie jest fundamentem jego wysokiej skuteczności . W wyśmienity rodzaj sprawdza się również w przypadku niebezpieczeństwa zdrowia kierowcy , umożliwiając wezwanie pomocy . Możliwe jest także rozpoczęcie postępowania w wypadku próby kradzieży plandek . Wskazane jest tu zwrócić także uwagę na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS znakomicie się weryfikuje także w przypadku chęci poznania pozostałych parametrów pojazdu . Może to być długość postojów czy też zużycie paliwa . Bez kłopotu umożliwia również zmierzyć stan płynów . Montując pomocnicze czujki umożliwia określenie niezmiernie wielu pomniejszych informacji .

Sposobność poprawnego dojechania kierowcy we wskazane lokalizacje przy pomocy systemu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dojechania w dowolnie wybrany punkt używając systemu gps. Proponowany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej wszechstronnych systemów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button